تبلیغات
مقاله های کامپیوتر - ظاهر نقشه بینگ تغییر کرد


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 6 مرداد 1390

ظاهر نقشه بینگ تغییر کرد

به نقل از Mashable، شرکت مایکروسافت از چهره جدید سرویس نقشه بینگ‌مپز خود رونمایی کرد. در طراحی جدید بینگ‌مپز بیشتر فرامین، گزینه‌ها و دستورات رهیابی به نوار ابزار بالای صفحه نقل مکان کرده‌اند.


شما هم اکنون می‌توانید از نوار ابزار بالا برای تغییر نوع نمای صفحه، فعال‌سازی اطلاعات ترافیکی و همچنین دید خیابانی، جهت‌یابی، بارگذاری برنامه‌های جانبی نقشه و چاپ و به اشتراک‌گذاری مکان خاص بر روی نقشه بهره ببرید.

البته هنوز برخی گزینه‌ها و امکانات بر روی نوار ابزار کناری در سمت چپ در دسترس هستند و همچنان به راحتی قابل استفاده می‌باشند.

به نظر می‌رسد در طراحی جدید به مکان قرارگیری کاربر تمرکز شده است به عنوان مثال اگر شما از بریتانیا به نقشه بینگ دسترسی پیدا کنید شما گزینه‌ پیشنهادی دید خیابانی لندن را بر روی نوار ابزار بالایی مشاهده خواهید کرد.

نهایتا اگر شما از مرورگری استفاده کنید که از W3C Geolocation API پشتیبانی کند (مانند نسخه آخر فایرفاکس) شما به دکمه دیگری با عنوان Locate me (من را قرار بده) نیز دسترسی خواهید داشت که با کلیک کردن بر روی آن مرورگر نقطه قرارگیری فعلی شما را به عنوان مرکز نقشه تعیین خواهد کرد.
طبقه بندی: ▼ اینترنت،  مقالات عمومی اینترنت، 

ارسال توسط M3hR
آرشیو مطالب
تبلیغات
صفحات جانبی
پیوند های روزانه