تبلیغات
مقاله های کامپیوتر - 5 نرم افزار تحت وب برای نجات وقت های تلف شده


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 6 مرداد 1390

5‌ نرم افزار تحت وب برای نجات وقت های تلف شده

اینترنت می تواند هم وقت شما را تلف كند و هم می تواند به شما در استفاده از زمان به بهترین شكل ممكن كمك كند. نرم افزارهای زیادی وجود دارند كه می توانند به شما در بهتر شدن زندگی آنلاین یا حتی آفلاینتان كمك كنند. در این نوشته با 5 نرم افزار آنلاین از این دست آشنا خواهید شد.


1. بارها پیش آمده كه دوست یا همكاری تماس گفته و از پدید آمدن مشكلی در رابانه اش با شما دردِدل كرده است، شما هم كه آشنای به امورات هستید و یك جوانمرد، نمی توانید دوست خود را با مشكل پیش آمده تنها بگزارید و باید به او كمك كنید. اما مشكل اینجاست كه این دوست شما نمی تواند دقیقا مشكل پیش آمده را بیان كند و قطعا تا نفهمید مشكل كجاست نمی توانید راهی برای حل آن پیدا كنید.

برای حل این معضل كافیست از showmewhatswrong.com كمك بگیرید. با مراجعه به این سایت فوق العاده ساده و وارد كردن ایمیلتان یك لینك به شما داده می شود كه دوستانتان می توانند با استفاده از آن لینك 5 دقیقه تصویر از مشكلی كه برای رایانه شان پیش آمده را ذخیره كنند. پس از ذخیره شدن، این فیلم آپلود شده و لینك آن برای شما ارسال خواهد شد. می تواند این فیلم را دیده و راه حلی برای رفع این مشكل پیشنهاد كنید. همچنین امكان دانلود فیلم را نیز دارید.

2. با وجود تمام ابزارهایی كه این روزها برای مطالعه به سبك دیجیتال پدید آمده اند ممكن است شرایط به گونه ای پیش برود كه لازم باشد نسخه ای چاپی از یك وب سایت یا وبلاگ داشته باشید. از آنجا كه در وب، كنار مطلب منتشر شده، مطالب دیگری هم وجود دارد، چاپ كردن آن به این صورت مناسب نیست. برای آماده به چاپ كردن مطلب می توانید به printfriendly.com رفته و آدرس صفحه را به آن بدهید تا نوشته تحت وب را آماده به چاپ كند. حذف تبلیغات اضافی و مرتب كردن نوشته از كارهایی است كه در این فرایند انجام می شود.

3. استفاده از تصاویر همیشه هم كار ساده ای نیست. گاهی تصویر كوچكی دارید كه باید در اندازه های بزرگی استفاده شود . به همین مناسبت باید آنرا به صورت وكتور داشته باشید تا با بزرگ كردن آن كیفیتش افت نكند. نكته اینجاست كه هیشه هم تبدیل كردن تصاویر به وكتور به این سادگی نیست. vectormagic.com برای ساده كردن این مرحله بوجود آمده است. تصویر را به او می دهید و وكتور تحویل می گیرید. اگر هم نیاز به ویرایش بود می توانید از ابزارهای آنلاین آن استفاده كرده و تصویر را ویرایش كنید.

5‌ نرم افزار تحت وب برای نجات وقت های تلف شده

4. از تصویر سخن گفتیم و یاد تصاویری افتادم كه معروفند به Placeholder. تصاویری كه تنها به جای تصویر اصلی استفاده می شوند و در انتهای كار باید جای آنها را با تصاویر اصلی عوض كرد. عموما این تصاویر یك مربع یا مستطیل با یك رنگ هستند. ساخت این تصاویر مشكل نیست و با هر ابزاری می توان آنها را ساخت اما با استفاده ازdummyimage.com می توانید خیلی سریعتر و راحت تر آنها را بسازید. طول و عرض تصویر، رنگ پس زمینه و نوشته روی آنرا مشخص كنید و تصویر را دانلود كنید. به همین سادگی.

5. آلودگی صوتی این روزها فراگیر شده است. هر جا كه می روی صدایی با توست. برای رهایی یافتن از این صداهای مزاحم می توانید به simplynoise.com متوصل شوید. این سایت با تولید سه نوع نویز صوتی سعی می كند آلودگی صوتی محیط را خنثی كند. صدای تولید شده این سایت چیزی شبیه صدای امواج دریا، یا صدای پیچیدن باد در علفزار است.

5‌ نرم افزار تحت وب برای نجات وقت های تلف شده
طبقه بندی: ▼ نرم افزار،  مقالات عمومی نرم افزار، 

ارسال توسط M3hR
آرشیو مطالب
تبلیغات
صفحات جانبی
پیوند های روزانه