تبلیغات
مقاله های کامپیوتر - بازی محبوب Fruit Ninjaبه صورت رایگان برای اندروید عرضه شد


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 6 مرداد 1390

بازی محبوب Fruit Ninjaبه صورت رایگان برای اندروید عرضه شد

،بازی Fruit Ninja یکی از محبوبترین بازی‌های شرکت استرالیایی هالف بریک در حال حاضر به صورت رایگان برای اندروید عرضه شده است.

اگر شما تاکنون با این بازی برخوردی نداشته اید که بسیار بعید است بهتر است کمی درباره گیم پلی ابن بازی برای شما توضیح دهیم:

نینجای میوه ای یکی از اعتیاد آورترین بازیهای تلفن های همراه هوشمند است که طبق معمول اولین بار برای IOS ریلیز شد و بعد از آن برای سایر بسترهای موبایل از جمله اندروید ارائه شد که البته در ابتدای عرضه به صورت پولی و با قیمت ۱٫۹۹ دلار بود و روند بازی بدین صورت است که شما می‌توانید مهارت‌های خود را در نصف کردن میوه‌ها با شمشیر استاد پیر نینجا با کشیدن یک یا چند تا از انگشتان بر روی صفحه نمایش لمسی در چندین حالت مختلف مانند کلاسیک ،ذن و… امتحان کنند .


شما می توانید رکوردهای خود را با جامعه اجتماعی گیمرهای جهانی یعنی OpenFeint به اشتراک بگذارید و در ضمن می‌توانید حمایت خود را از این بازی از طریق فیس‌بوک و توئیتر نیز اعلام کنید.

بازی محبوب Fruit Ninjaبه صورت رایگان برای اندروید عرضه شد

به هر حال بازی نینجای میوه‌ای دارای ۳۵ میلیون کاربر بر روی پلتفرمهای مختلف موبایل در سراسر جهان است و بهتر است شما هم نسخه رایگان این بازی را امتحان کنید که امتحانش بدون شک هیچ گونه ضرری ندارد فقط مراقب باشید به جمع معتادان این بازی اضافه نشوید.

لینک اندروید مارکت
طبقه بندی: ▼ سیستم عامل،  مقالات اندروید، 

ارسال توسط M3hR
آرشیو مطالب
تبلیغات
صفحات جانبی
پیوند های روزانه