تبلیغات
مقاله های کامپیوتر - مایکروسافت با Tulalip از راه می رسد


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 3 مرداد 1390

مایکروسافت با Tulalip از راه می رسد

در میان پیشرفت روز افزون شبکه‌های اجتماعی و رقابت سنگین بین هر یک از آن‌ها، به نظر می‌رسد مایکروسافت در این زمینه کمی غیرفعال بوده است و با توجه به تعداد بالای کاربران این شبکه‌ها و ترافیک بالا، هر شرکتی همانند مایکروسافت دوست دارد حداقل یک سرویس و بخشی را در این رابطه داشته باشد تا قسمتی از کاربران را از دست ندهد و یک تعادل بین سرویس‌ها ایجاد کند.در ابتدای راه اندازی شبکه‌های اجتماعی، شرکت‌های مختلف با مشکلاتی مواجه خواهند بود و قطعا تمامی امکانات و توان را در ابتدای اجرا به نمایش نخواهند گذاشت و به صورت مرحله‌ای رشد خود را ادامه می‌دهند. مایکروسافت ظاهرا به تازگی چنین روندی را در پیش گرفته است و قصد راه اندازی یک سرویس جستجوی شبکه‌های اجتماعی را دارد که سبک و ساده می‌باشد اما برای شروع می‌تواند بسیار مناسب باشد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، برای دقایقی وب سایت socl.com فعال بوده است. درون تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید می‌توانید شکل ظاهری و کلی این سایت را ببینید. با این سرویس جستجو در شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید با حساب کاربری فیس بوک و توییتر خود وارد شوید و از امکانات بهره ببرید. در این سرویس مایکروسافت که Tulalip نام دارد می‌توانید هر چیزی را به اشتراک بگذارید.

این سرویس برای دقایقی به صورت عمومی در دسترس بود که یا اشتباه تیم توسعه بوده و یا یک زیرکی مایکروسافت برای سر زبان افتادن! هم اکنون اگر به این سایت مراجعه کنید با پیغام انتشار اشتباه این سرویس مواجه می‌شوید. قطعا در آینده در مورد این سرویس جدید مایکروسافت بیشتر خواهیم شنید. مایکروسافت باید کمی متفاوت عمل کند تا بتواند کاربرانی را جذب سرویس جدید خود کند.
طبقه بندی: ▼ اینترنت،  مقالات عمومی اینترنت، 

ارسال توسط M3hR
آرشیو مطالب
تبلیغات
صفحات جانبی
پیوند های روزانه